تماس با ما

کد امنیتی
  • بانک شهر بانک شهر
  • بانک شهر بانک شهر
  • بانک شهر بانک شهر

خدمات میزبانی

 مراكز داده ما در دو مكان استراتژيك  آلمان و امريكا قرار دارند و شما اين امكان را خواهید داشت تا با توجه به اينكه بازديد كنندگان پورتال شما معمولا از چه مناطقی هستند مكان سرور خود را انتخاب نماييد. مراکز داده ما مجموعه ای از سرور های توزيع شده در سراسر دنيا است كه محصولات و سرويس هاي ما را به خوبي تحت پوشش قرار می دهند.

 


انواع خدمات فراهم ارتباط در زمینه میزبانی :

خدمات ميزباني سایت (Web-Hosting)
خدمات ریسلری ميزباني سایت(Web-Hosting)
خدمات سرور اختصاصی (Dedicated Server)
خدمات میزبانی سرور (Co-location)
خدمات سرور اختصاصی مجازي(Virtual Private Server)


مزاياي برجسته ی زير ساخت فراهم ارتباط :
    یکپارچه سازی کامل صدها سرور توزیع شده در سراسر جهان
    قابلیت دسترسی، كارايي و اطمینان بی همتا

ويژگي هاي مراكز داده فراهم ارتباط
مراكز داده توزيع شده ما در كشورهاي هند و امريكا داراي شرايط اختصاصي ويژه اي به شرح زير مي باشند:

شبكه:
ارتباط مراکز داده با اینترنت از طریق اتصالات با پهنای باند گیگابایتی از backbone های جداگانه تامین شده است که هر یک از این اتصالها از طریق فیبر نوری و از نقاط ورودی متفاوت برقرار مي گردد.

امنيت
به منظور تامين امنيت مراكز داده در برابر قطعی خط یا نفوذ، مرکز داده به صورت شبانه روز تحت نظارت کارمندان است. کلیه حرکتها و جابجایی ها در تاسیسات در تمام اوقات به همراه محافظان انجام می شود. کنترل شبانه روزی توسط دوربینهای مدار بسته درتمام قسمت ها وجوددارد. با کمک دوربینها، کنترل دسترسیها و تیم امنیتی، کلیه امکانات مرکز داده از امنیت کامل برخوردار خواهند بود.

توان مصرفي
نیروی برق ورودی به مرکز داده براي مصرف در پايگاه داده نياز به مديريت دارد. سویچ انتقال اتوماتیک (ATS) موجود، وظيفه ي از مدار خارج نمودن ژنراتور ها را در صورت خرابی به صورت خودکار بر عهده دارد. مراکز داده همچنین مجهز به سیستمهای UPS برای اطمینان از تامین برق مورد نیازهستند.

سیستم خنک کننده
مجموعه ای از دستگاههای تهویه مطبوع A/C کار خنک سازی اتاقهای سرور را بر عهده دارند. به دلیل اینکه واحدهای تهویه مطبوع به صورت متناوب عمل می کنند، وضعیت خنک سازی اتاقهای سرور همیشه در حالت بهینه قرار خواهند داشت.

سیستمهای پیشرفته تشخیص دود و اطفاء حریق
مراکز داده ما مجهز به سیستمهای پیشرفته شناسایی و مقابله با آتش ویژه ی مراکز داده می باشند؛ چراکه استفاده از روشهای معمولی اطفاء حریق توسط آب می تواند به همان اندازه آتش به مرکز داده آسیب برساند.

 


چرا مراکز داده فراهم ارتباط را انتخاب نماییم ؟
امکان گسترش متناسب با نیاز و قابلیت اطمینان بالا
مرکز داده مجازی ما شامل مجموعه مرکب از سرورها در نقاط مختلف جهان است که با یکدیگر در ارتباط متقابل هستند. معماری کلی مراکز داده ما منطبق بر قواعد کلی و مشترک مراکز داده شامل قابلیت دسترسی بالا، دسته بندی سرورها و معماری n+1 طراحی شده است. این ساختار به ما اجازه خواهد داد که سرویس ها و راهکارهای خود را متناسب با افزایش نیاز کاربران به سرویس ارتقا داده و تنها با اضافه کردن تجهیزات جدید به زیر ساختار موجود آن را گسترش دهیم تا کاربران فراهم ارتباط هیچ گونه نگرانی درخصوص گسترش متناسب با نیاز, افزایش Uptime، پاسخ شبکه و... نداشته باشند.

دسترسی جهانی
فراهم ارتباط به همراه شرکای تجاری خود در زمینه گسترش زیرساختارها در نقاط مختلف جهان اقدام به سرمایه گذاری نموده است. با استفاده از زیرساختار توزیع شده و تجربه جهانی ما, شما قادر خواهید بود بدون نیاز به هیچگونه سرمایه گذاری اضافی ، اقدام به ارائه خدمات کامل و اختصاصی به مشتریانتان نمایید. گروه میزبانی فراهم ارتباط در انتخاب، انجام مذاکرات و مدیریت ارتباط با فراهم کنندگان زیرساختار در سطح جهان در کنار شما خواهد بود.

دسترسی سریع و حداقل تاخیر
شما می توانید خدمات میزبانی وب مورد نیاز خود را بسته به موقعیت مکانی و نیازمندیهای خود از نزدیکترین مکان ممکن دریافت نمایید. برای مثال یک مشتری از آسیا می تواند سرویس های پست الکترونیکی خود را از سرورهای مستقر درهند دریافت نماید و درصورتیکه بازدیدکنندگان وب سایتش عمدتاً از امریکا باشند, میزبانی وب سایت رابر روی سرورهای مستقر در امریکا انتخاب نماید. با نزدیکی مکان سرور ارائه دهنده خدمات (از لحاظ موقعیت جغرافیایی) مسلماً سرعت سرویس دهی به نحو قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت.

نمایش Name Serve های شما برای مشتریان بدون هیچ ردپایی از ما!
مرکز داده ما شامل مجموعه ای از سرورهای توزیع شده در سراسر دنیا است و به منظور ارائه سرویس های متنوع به مشتریان و نمایندگان فروش، تحت سیستمهای عامل مختلف فعالیت می کنند. سرورها و آدرسهای IP بدون عنوان بوده و مشخصات فراهم ارتباط به هیچ عنوان برای کاربران و مشتریان شما نمایش داده نخواهد شد. در صورتی که شما یکی از نمایندگان فروش ما باشید، سرورهای نام (Name Server) ای که برای هر کدام از سرویس های میزبانی شما استفاده می شود می تواند سرور نام (NS) انتخابی شما باشد. بنابراین عملاً صدها سرور ما به عنوان سرورهای شما در اختیار مشتریانتان قرار خواهد داشت.